Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 24

Herbert Fladerer *

(Wien 1913-1981) "Mädchen mit Vogel", 1958, Holzschnitt auf Velin, signiert und datiert Herbert Fladerer 58, Druckstockmaße 33 x 30,5 cm, gerahmt beschrieben, gerahmt, (RAC)

Expert: Raphael Achterberg, MA Raphael Achterberg, MA

raphael.achterberg@dorotheum.at

11.08.2020 - 10:04

Vyvolávací cena:

Herbert Fladerer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 11.08.2020 - 10:04
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online