Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 41

Paul Flora *

(Glurns 1922-2009 Innsbruck) "Ein Escapist", Radierung, signiert Flora und bezeichnet mit 'Probedruck', betitelt, Plattenmaße 30 x 39 cm, Passep., gerahmt, gerahmt beschrieben, (EW)

Expert: Mag. Elisabeth Wallner Mag. Elisabeth Wallner
+43-1-515 60-766

Elisabeth.Wallner@dorotheum.at

11.08.2020 - 10:06

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Paul Flora *

+43-1-515 60-766

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 11.08.2020 - 10:06
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online