Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038590/0008

Herbert Breiter *

(Landeshut 1927-1999 Salzburg) Griechische Berglandschaft, signiert und datiert unten rechts: Herbert Breiter (19)96, unten links nummeriert: 16/60, Farblithografie, ca. 45,5 x 30,5 cm, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

13.08.2020 - 15:21

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Herbert Breiter *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 13.08.2020 - 15:21
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.08.-13.08.2020