Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037382/0114 -

Hans Müller *

(Salzburg 1926-2008) Ohne Titel, signiert unten rechts: Hans Müller, datiert: 1974, Auflagenr. 75/65, Farblinolschnitt, ca. 24 x 31,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

13.08.2020 - 15:23

Dosažená cena: **
EUR 110,-
Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Hans Müller *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 13.08.2020 - 15:23
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.08.-13.08.2020