Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037865/0002

Josef Felsinger *

(Wien 1908 - 1972 Salzburg) Tiroler Bergdorf, signiert unten links: J. Felsinger, Öl auf Leinwand, ca. 35 x 30 cm, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

13.08.2020 - 15:24

Dosažená cena: **
EUR 1.000,-
Vyvolávací cena:

Josef Felsinger *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 13.08.2020 - 15:24
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.08.-13.08.2020