Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037382/0182 -

Edel Noth *

(Merseburg b. Halle 1895-1984 Puch b. Salzburg) Zwei Salzburger Landschaftsmotive, jeweils signiert: Edel Noth, Aquarell/Kohlezeichnung, ca. 34,5 x 41,5 cm bzw. 41,5 x 35 cm, gerahmt (IMG 1021, IMG 1022)

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

13.08.2020 - 15:25

Vyvolávací cena:

Edel Noth *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 13.08.2020 - 15:25
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.08.-13.08.2020