Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038837/0028

Oskar Laske *

(Czernowitz 1874-1951 Wien) Liebesnest, bezeichnet Laske 7, Farblithografie, Blatt ca. 30 x 22,5 cm, Passep.

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

13.08.2020 - 15:29

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Oskar Laske *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 13.08.2020 - 15:29
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.08.-13.08.2020