Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038837/0018

Hans Thoma

(Bernau i. Schwarzwald 1839- 1924 Karlsruhe) Drache und Löwe - nach Leonardo da Vinci, signiert unten rechts, in der Platte monogrammiert, datiert 1903 und bezeichnet, Radierung, ca. 20 x 24 cm, Passep., Lichtrand

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

13.08.2020 - 15:30

Vyvolávací cena:

Hans Thoma

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 13.08.2020 - 15:30
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.08.-13.08.2020