Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037382/0178 -

Mario Micossi *

(Artegna bei Udine 1926-2005) Zwei Grafiken: Salzburgansichten, jeweils signiert rechts unten: micossi, bezeichnet: P. d'A. (Künstlerexemplar), Aquatintaradierung, je ca. 24,5 x 31,5 cm, Passep., gerahmt (900000343)

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

13.08.2020 - 15:34

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Mario Micossi *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 13.08.2020 - 15:34
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.08.-13.08.2020