Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037382/0209 -

Günther Nussbaumer*

(St. Johann im Pongau 1952 geb., tätig in Salzburg) Das Buch der Unruhe XIV (Schriftbild zu Fernando Pessoa), signiert unten rechts: Nussbaumer, Tuschfeder und Gouache auf Papier, ca. 99 x 69 cm, gerahmt (900000214)

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

13.08.2020 - 15:35

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Günther Nussbaumer*

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 13.08.2020 - 15:35
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.08.-13.08.2020