Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037382/0212 -

Thomas Nowotny *

(Salzburg 1965 geb.) Komposition, monogrammiert und datiert unten rechts: T. N. '91, Aquarell und Farbkreide auf Papier, ca. 62,5 x 48 cm, Passepartout, gerahmt (DSC01007)

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

13.08.2020 - 15:35

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Thomas Nowotny *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 13.08.2020 - 15:35
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.08.-13.08.2020