Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037382/0180 -

Franz Josef Widmar *

(Wien 1915-1995 Rio de Janeiro) Salzburg vom Mönchsberg, signiert und datiert unten rechts: Widmar '81, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 35 x 50 cm, vergoldeter Rahmen mit Abriebstellen (IMG 1043)

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

13.08.2020 - 15:46

Vyvolávací cena:

Franz Josef Widmar *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 13.08.2020 - 15:46
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.08.-13.08.2020