Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038637/0005

Max Mayrshofer *

(München 1875-1950) Zwei kleine Blumenstilllebensigniert unten rechts: Mayershofer Max und oben rechts: Mayrshofer, Öl auf Leinwand, kaschiert auf Pressplatte, ca. 28,5 x 19 cm und ca. 18,5 x 14 cm, gerahmt, teilweise kleine Farbfehlstellen

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

13.08.2020 - 15:55

Vyvolávací cena:

Max Mayrshofer *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 13.08.2020 - 15:55
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.08.-13.08.2020