Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037969/0030

Heiligenbild, 18. Jahrhundert

Hl. Bischof Philippus Firmanus, Gouache auf Pergament?, sichtbare Blattgröße ca. 12,5 x 8,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt Ruf 150

Provenienz lt. rückseitiger Aufschrift: Vyvoz Narodni Galerie (Nationalgalerie Prag).

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

13.08.2020 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:

Heiligenbild, 18. Jahrhundert

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 13.08.2020 - 16:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.08.-13.08.2020