Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-105810/0001

Collier,

Metall, vergoldet, aufgelegte Filigranarbeit, Schmucksteine, Perlen, teilweise emailliert, Teile fehlen, wohl Mitte 19. Jh., (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

12.08.2020 - 15:06

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Collier,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce Starožitnosti
Datum: 12.08.2020 - 15:06
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online