Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-106910/0007

Englisches Fischbesteck,

Metall, Kunststoffgriffe, 14 Teile, bestehend aus: 6 Gabeln, 6 Messer, 2 Vorleger, Firmenzeichen, Gebrauchsspuren, in beschädigter Holzkassette, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

12.08.2020 - 15:09

Vyvolávací cena:

Englisches Fischbesteck,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce Starožitnosti
Datum: 12.08.2020 - 15:09
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online