Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 039-144000/0000

Pfanne und 5 kleine Pastetenformen,

Kupfer, Messing, Formen mit Aufhänger, Dm. 25 cm, Formen ca. D, 8 cm,20. Jh., Gebrauchsspuren, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

12.08.2020 - 15:12

Vyvolávací cena:

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce Starožitnosti
Datum: 12.08.2020 - 15:12
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online