Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-105458/0018

Netsuke eines Drachen in Kalebasse,

Netsuke eines Drachen in Kalebasse, - Letní aukce Starožitnosti

Japan, 20. Jh., signiert, Holz, plastisch geschnitzt, 4,8 x 3,5 cm

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

12.08.2020 - 15:17

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Letní aukce Starožitnosti
Datum: 12.08.2020 - 15:17
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online