Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-105458/0019

Netsuke zweier Mäuse auf Maiskolben,

Japan, 20. Jh., signiert Ishikawa, Holz, plastisch geschnitzt, eingelegte Augen, Länge 5,6 cm

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

12.08.2020 - 15:18

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce Starožitnosti
Datum: 12.08.2020 - 15:18
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online