Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-105458/0015

Kannon-Kopf Netsuke,

Japan, 20. Jh., signiert Gyokuseki, Holz, halbplastisch geschnitzt, Höhe 5,2 cm

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

12.08.2020 - 15:18

Vyvolávací cena:

Kannon-Kopf Netsuke,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce Starožitnosti
Datum: 12.08.2020 - 15:18
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online