Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-106210/0018

Paar Kaminböcke,

Frankreich 19. Jh., Gusseisen, Kopfenden in Form von weiblichen Büsten,35 x 19 cm, Gebrauchsspuren, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

12.08.2020 - 15:30

Vyvolávací cena:

Paar Kaminböcke,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce Starožitnosti
Datum: 12.08.2020 - 15:30
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online