Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 45

Relieftafel,

Ende 19 JH, Nussholz in Form einer mythologischen Szene beschnitzt, in profiliertem Rahmen, 60,5 x 44 cm, Altersspuren.

Expert: Günther Minichreiter Günther Minichreiter

10.08.2020 - 15:07

Vyvolávací cena:

Relieftafel,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Nábytek
Datum: 10.08.2020 - 15:07
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online