Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022323/0035

Künstler 19. Jh.

laut rückseitiger Bezeichnung Portrait der Gräfin Geraldine Karoly, gezeichnet von ihrem Bruder, Buntstiftzeichnung auf Papier, 18,5 x 13,5 cm, gerahmt, vergl., Rokokostilrahmen

17.08.2020 - 10:02

Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 17.08.2020 - 10:02
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online