Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022503/0001

Roland Pleterski *

(Wiener Neustadt 1920-2000), "weiblicher Halbakt", signiert u. datiert "Pleterski, (19)51, Gouache auf Papier, Bildausschnitt ca. 40 x 27,5 cm, Pasepatout in rahmenlosen Bilderhalter

17.08.2020 - 10:04

Vyvolávací cena:

Roland Pleterski *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 17.08.2020 - 10:04
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online