Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022087/0051

Karl Schramhauser *

(Neuhaus, Böhmen,1891-1956 Wien), "Familie am Feuer", gestempelt "Nachlass Schrammhauser", Gouache auf Papier, ca. 39 x 31 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

17.08.2020 - 10:05

Dosažená cena: **
EUR 95,-
Vyvolávací cena:
EUR 95,-

Karl Schramhauser *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 17.08.2020 - 10:05
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online