Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022280/0027

Carl Roth

(19. Jh.) Ruine Rauhenstein bei Mödling, signiert C. Roth, Öl auf Platte, 43 x 56 cm, gerahmt,

17.08.2020 - 10:10

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Carl Roth

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 17.08.2020 - 10:10
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online