Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022323/0041

Künstler 19. Jhdt.

Maria, Jesus und Johannesknabe, Öl auf Leinwand, 71 x 55 cm, gerahmt, beschädigt,

17.08.2020 - 10:11

Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 17.08.2020 - 10:11
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online