Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022422/0006

Künstler 18 Jh.

, "Wäscherinnen am Bach", Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 36 x 45 cm, gerahmt, restauriert

17.08.2020 - 10:12

Vyvolávací cena:

Künstler 18 Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 17.08.2020 - 10:12
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online