Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022478/0002

Wolfgang Schönthal *

(Wien 1905-1963),"Hauseinfahrt" (vermutlich Motiv aus der Wachau ?), signiert u. datiert"Wolfgang Schönthal, (19)31", Öl auf Leinwand, ca. 69 x 49 cm, gerahmt

17.08.2020 - 10:15

Vyvolávací cena:

Wolfgang Schönthal *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 17.08.2020 - 10:15
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online