Künstler um 1900
Madonna mit Kind, Öl auf Karton, 68 x 55 cm, gerahmt, berieben
17.08.2020 - 10:17
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Künstler um 1900
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 17.08.2020 - 10:17 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |