Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022076/0001

F. Oskar Knapp *

(1914 geb.) Reiches Stillleben mit Obst, signiert F. O. Knapp, Öl auf Holz, 30 x 40 cm, gerahmt,

17.08.2020 - 10:18

Vyvolávací cena:

F. Oskar Knapp *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 17.08.2020 - 10:18
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online