Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022422/0011

Künstler 19. Jh

, "Kühe am Bach" signiert "Helm", Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 78,5 x 63,5 cm, gerahmt, restauriert

17.08.2020 - 10:20

Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jh

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 17.08.2020 - 10:20
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online