Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022508/0001

Entzückender Historismus Tafelaufsatz

, ausgehendes 19. Jh., versilberter Metallfuß in Form eines liegenden Putto, gravierte Glasschale, H: 23,5 cm, D: 27 cm, Altersspuren, Glas mehrfach geschartet

17.08.2020 - 10:35

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 17.08.2020 - 10:35
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online