Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021452/0006

Großes Konvolut (ca. 70 Stück) Theaterprogramme von deutschen Bühnen,

z. B. Münchner Lachund Schießgesellschaft, Berliner Schaubühne, weiters von engl., amerikan. und franz. Bühnen z. B. Metropolitan Oper, Gebrauchsspuren Provenienz: Kammerschauspieler Felix Dvorak

Expert: Erwin Macho Erwin Macho
+43-1-604 13 71-18

experten-favoriten@dorotheum.at

17.08.2020 - 10:48

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

+43-1-604 13 71-18

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 17.08.2020 - 10:48
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online