Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-048454/0001

Diamantbrosche

Gold 585, tlw. emailliert, Diamantrauten zus. ca. 0,10 ct, Kulturperlen, Arbeit Mitte 19. Jh., 13,6 g, leichte Gebrauchsspuren, Broschierung tlw. aus späterer Zeitøg13

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

03.09.2020 - 15:13

Vyvolávací cena:

Diamantbrosche

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Datum: 03.09.2020 - 15:13
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.08. - 02.09.2020