Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-048880/0001

Altschliffdiamant Brosche zus. ca. 3 ct

Gold ca. 500, Silber ca. 800, russische Amtspunze, Arbeit erstes Drittel 20 Jh., 9 g øg8

Expert: Günter Eichberger Günter Eichberger
+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

03.09.2020 - 15:17

Dosažená cena: **
EUR 1.536,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Datum: 03.09.2020 - 15:17
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.08. - 02.09.2020