Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 13

Likörglas mit Kleeblattdekor, wohl Meyr's Neffe, Adolf, um 1910

farbloses Glas, kobaltblau überfangen; quadratischer und rechteckiger Schliffdekor bei der Kuppa mit vergoldetem Kleeblattdekor; kettenartig angelegter Schliff am Schaft; Vergoldung zum Teil berieben; H. 14,2 cm. (MP)

Expert: Dr. Magda Pfabigan, M.A. Dr. Magda Pfabigan, M.A.

19.08.2020 - 15:02

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Secese a umění 20. století
Datum: 19.08.2020 - 15:02
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online