Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 26

Karl Hackstock (1855-1919), Harfespieler, Österreich, 1917

Bronze, braun-schwarz patiniert; auf dem eckigen Sockel seitlich hinten bezeichnet K. Hackstock.1917.; Alters- und Gebrauchsspuren; H. 32,2 cm. (MP)

Expert: Dr. Magda Pfabigan, M.A. Dr. Magda Pfabigan, M.A.

19.08.2020 - 15:04

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Secese a umění 20. století
Datum: 19.08.2020 - 15:04
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online