Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 29

Faun mit Panflöte, Österreich/Deutschland, 1916

Bronze, braun patiniert; Faun auf einem rechteckigen Sockel platziert; Alters- und Gebrauchsspuren; seitlich am Sockel bezeichnet FH (bzw. FA) 1916; H. 27,8 cm. (MP)

Expert: Dr. Magda Pfabigan, M.A. Dr. Magda Pfabigan, M.A.

19.08.2020 - 15:04

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Secese a umění 20. století
Datum: 19.08.2020 - 15:04
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online