Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 39

Jardiniere mit floralem Dekor, Modellnummer 2600, Orivit AG, Köln-Ehrenfeld, um 1900

Orivit-Metall, reliefierter floraler Dekor; farbloser Glaseinsatz; Gebrauchsspuren; innen am Fuß gemarkt Firmensignet und Modellnummer 2600; H. 10,2 cm, L. 27,5 cm. (MP)

Expert: Dr. Magda Pfabigan, M.A. Dr. Magda Pfabigan, M.A.

19.08.2020 - 15:06

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Secese a umění 20. století
Datum: 19.08.2020 - 15:06
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online