Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 43

Vase mit vergoldetem Floraldekor, Böhmen, 20. Jhdt.

Trichterform, oberhalb an der Mündung gewellt; farbloses Glas, bis zum unteren Drittel grün unterfangen; vergoldeter Dekor mit Blüten und Blättern; zum Teil berieben; H. 39,8 cm. (MP)

Expert: Dr. Magda Pfabigan, M.A. Dr. Magda Pfabigan, M.A.

19.08.2020 - 15:07

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Secese a umění 20. století
Datum: 19.08.2020 - 15:07
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online