Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 51

Kleiner Sektkühler, Florenz, zweite Hälfte des 20. Jahrhunderts

Silber, reliefierter Wellendekor in Senkrechtstreifen; Alters- und Gebrauchsspuren; außen oberhalb des Randes gemarkt La(?) mano, Landesmarke mit Stern 649 FI, 800 und SG; H. 15,3 cm; Gewicht: 347,9 g. (MP)

Expert: Dr. Magda Pfabigan, M.A. Dr. Magda Pfabigan, M.A.

19.08.2020 - 15:08

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Secese a umění 20. století
Datum: 19.08.2020 - 15:08
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online