Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-061921/0013

G. Giardiello um 1900

Mädchen auf einer Terrasse, im Hintergrund Amalfi, signiert G. Giardiello, Öl auf Holz, 29x 16 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

18.08.2020 - 10:13

Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

G. Giardiello um 1900

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 18.08.2020 - 10:13
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online