Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072477/0001

Jean Baptist Oudry

(Paris 1686-1755 Beauvais) Tierköpfe, Radierung auf Bütten, in der Platte signiert Oudry. f., 13 x 20,5 cm, Passep., ohne Rahmen, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

18.08.2020 - 10:17

Vyvolávací cena:

Jean Baptist Oudry

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 18.08.2020 - 10:17
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online