Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067692/0002

Karl Anton Schmidt *

(Wien 1887-1974) Unter der Dorflinde, signiert Anton K. Schmidt, Aquarell auf Papier, 28 x 32 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

18.08.2020 - 10:18

Vyvolávací cena:

Karl Anton Schmidt *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 18.08.2020 - 10:18
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online