Čís. položky 138-067692/0002

Karl Anton Schmidt *

Karl Anton Schmidt * - Obrazy

(Wien 1887-1974) Unter der Dorflinde, signiert Anton K. Schmidt, Aquarell auf Papier, 28 x 32 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

18.08.2020 - 10:18

Vyvolávací cena:

Karl Anton Schmidt *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 18.08.2020 - 10:18
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online