Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070313/0004

Leo Perla

(1843-1901) Fischerboote vor Ankger, signiert, datiert Leo. Perla (19)09, Öl auf Leinwand, 17 x 31 cm, hinter Glas, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.08.2020 - 10:25

Dosažená cena: **
EUR 340,-
Vyvolávací cena:

Leo Perla

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 18.08.2020 - 10:25
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online