Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070919/0003

Reinhardt, um 1850

Frau mit rotem Brusttuch, signiert Reinhardt, Aquarellskizze auf Papier, 21 x 17 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

18.08.2020 - 10:21

Vyvolávací cena:

Reinhardt, um 1850

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 18.08.2020 - 10:21
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online