Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023700/0004

Künstler um 1930

Naturhistorisches Museum Wien, unleserlich signiert, datiert September 30, Aquarell/Deckweiß auf Papier, Bildausschnitt 14 x 22 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, stockfleckig, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

07.09.2020 - 15:04

Vyvolávací cena:

Künstler um 1930

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 07.09.2020 - 15:04
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online