Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023711/0003

Paul Kassecker *

(Villach 1903-1992 Aflenz, Ausbildung an der Grazer Kgew. schule u. Wr. Akademie) Blumenstillleben, handsigniert Kassecker, Aquarell auf Papier mit Deckweiß gehöht, Bildausschnitt 24 x 16,5 cm, Passeparteaut, verglast, gerahmt, ausgebleicht

Expert: Friedrich Reinbacher

07.09.2020 - 15:08

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Paul Kassecker *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 07.09.2020 - 15:08
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online