Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023735/0001

Augusta Koch-Probst

(Geboren 1908 in Voitsberg, Ausbildung an der Landeskunstschule bei F. Silberbauer und D. Pauluzzi) Blumenstillleben, handsigniert datiert A. Koch/Probst 67, Aquarell auf Papier, Bildauschnitt 45,5 x 32,5 cm, Passeparteaut, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

07.09.2020 - 15:08

Vyvolávací cena:

Augusta Koch-Probst

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 07.09.2020 - 15:08
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online